Sorry
Aangezien we de komende twee weken op een camping in Frankrijk zullen zitten en ik het de afgelopen dagen stervens druk heb gehad op m’n werk, heb ik niks kunnen voorbereiden voor de ‘terugblik-maand’. Dus helaas, geen terugblik-momenten op mijn vakantie in Amerika. Geen posts over wat er precies 2 jaar geleden gebeurde. Geen mooie foto’s (tenzij je nu direct naar m’n Flickr pagina gaat met de Amerika fotos).
Dus tja. Sorry dan maar.
Maak het in de tweede helft wel beetje goed, door misschien iets te meer te vertellen over deze vakantie :-)
Tot dan. Doei!
reacties

14:14
Jaaaaaaaaaaaaaaaaa hij is weer terug! :-) Fijne vakantie gehad?
14:40
Yes yes. Zekers. Nu nog ff paar daagjes niks en dan weer aan het werk. Juuuuj
10:43
Waar zijn nou die Amerika flashbacks? En wanneer komt MW2 uit / kan ik het kopen bij de mediamarkt met mijn hippe kortingsbonnen)?
13:10
Ben te lui om de Amerika flashbacks te plaatsen ;-)
En MW2 komt 10 november uit. Heb hem al gepreordered en ga hem die dag direct halen.
En uiteraard kan je hem bij de MM kopen denk ik…. :-)
13:31
Ga ik daar maar op wachten denk ik :-). Te lui? Je kan gewoon de datum aanpassen toch zodat hij nu verschijnt :-)
13:56
Lol. Je bedoelt dat de oude posts (van 2 jaar geleden) nu weer verschijnen? Nah. Dat slaat nergens op.
Wilde juist terugblikken etc. Maar ja. Geen tijd (genomen) om het te doen. Misschien doe ik het later nog wel.
En MW2 gaat ass kicken. Enough said :-P
13:51
Piew Piew Piew.
13:24
Jajajaja. COD4 was fokking vet om private match te doen. En zal binnenkort hier toch maar weer eens iets plaatsen. Wordt beetje stil hier :-S